TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 14:42
Kjo shpallje është shikuar: 3005 herë

Titulli : Shes VW Golf 4 Viti 2002 1.9 Tdi Shum i Ruajtur

Çmimi : 4,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes WW Golf 4 Viti 2002 4 Dyer i rigjistruar 8 muaj.

Vetura eshte ne gjendje shum t mire teknike dhe e ruajtur, posedon shpenzime shum t vogla ,
mbrenda esht i ruajtur dhe komod ,
posedon keto opcione:
ABS
ESP
KLIM
AIRBAG
Karrikat me nxemje
ALARM ,fellne ekstraa
shitet me qmim t arsyshem 049 830 611

SHPALLJET TJERA