TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 19:41
Kjo shpallje është shikuar: 385 herë

Titulli : shitet dhe ndrrohet Golf 4 1.9 TDI viti 1999

Çmimi : 1,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1999

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje

Përshkrimi

Shitet golf 4 1.9 tdi viti prodhimit 1999 ngjendje perfekte ndrrohet arsya se me duhet nje me rks per pun qmimi me ndrrim 2.000

SHPALLJET TJERA