TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 00:46
Kjo shpallje është shikuar: 500 herë

Titulli : HUSKY

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qen

Përshkrimi : shitet Husky raac origjinale shum osh i mir dhe i ngushem
Mosha: - 1 vjet
Gjinia: - Femer
Ngjyra: - Bardh e Zi

SHPALLJET TJERA