TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 09:26
Kjo shpallje është shikuar: 446 herë

Titulli : shes rakovic 65 edhe fiat 580

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : Shes dy traktorat fiat 580 3 cilindra vollan hidraulik gjendje shum t mir dhe rakovic 65 gjendje t mir vit 88 per me shum.kontakto ne viber 049369538

SHPALLJET TJERA