TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 11:56
Kjo shpallje është shikuar: 285 herë

Titulli : Daewo Lanos

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Daewoo Lanos

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170

Motori (kubik) : 1.3

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes veturen Daewo Lanos me 170.000km te kaluar te garantuara..
gjitha severiset e kryera dhe ka regjistrim edhe 6 muaj
Vetura posedon:
Viti: 2000
ABS
AIR BAG
CENTRAL
XHAMAT ELEKTRONIK
1.4 Benzin
KLIM A/C
HIDRAULIK

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ka maqin te opelit

SHPALLJET TJERA