TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 15:51
Kjo shpallje është shikuar: 2801 herë

Titulli : Audi A5 2.0 automatik sportback

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi


Shes Audi A5 2.0 TDI diesel automatik multitronik 8 shpjetsi Sportback me drita lled para dhe mbrapa xenon bi xenon gjithashtu ne gjendje perfekte dhe me hargjime minimale.Rigjistrimi i par dhe pronari par ne kosov.Te interesuarit kontakt ne 049 431 675 viber +386 49 431 675.

SHPALLJET TJERA