TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.02.2016, Në orën: 17:00
Kjo shpallje është shikuar: 596 herë

Titulli : shiten 8-10 ari truall ne Matiqan

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : shiten 8-10 ari truall ne matiqan afer villa panorames trualli ka mundesi zgjedhje dhe qasje ne dy rrug toka ka infrastruktur komplete dhe dokumentacion te rregull neper truall kalon rruga apo unaza pra nleje per ndertim te lart nuk japin mund te bejm edhe ndrrim me banas ne fushkosov +6000 euro duhet ti shtoni.Pra qmimi per ari eshte 5500 euro presim bleres serioz ka zbritje ne qmim mund te kontaktoni ne numrin VIBER(+37744982874)

SHPALLJET TJERA