TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 00:20
Kjo shpallje është shikuar: 380 herë

Titulli : Shitet Vetura

Çmimi : 600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Kadett

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 234,000

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 1991

Përshkrimi

Shes veturen Opel Kaddet. Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistim deri ne muajin Maj 2016.

SHPALLJET TJERA