TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 01:57
Kjo shpallje është shikuar: 3164 herë

Titulli : BMW X5 3.0 DIZEL MODIFIKANT AUTOMATIK-TIPTRONIK

Çmimi : 9,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

*** BMW X5 DIZEL AUTOMATIK-TIPTRONIK

MODIFIKANT
RKS
VITI 20/12/2004 SERI E 2006
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
6 SHPEJTSI
XENONA BI-XENONA
SENSORA PARA DHE MBRAPA
SENSOR SHIU
MBYLLJE QENDRORE
ABS ESP
KARRIKAT LEKUR
KARRIKAT ME NXEMJE
NAVIGACION
NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE

Kontakt: 044201003
Viber: +37744201003
ASLLANI


SHPALLJET TJERA