TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.02.2016, Në orën: 09:18
Kjo shpallje është shikuar: 589 herë

Titulli : Iveco Daily

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shes transporterin IVECO Daily 2.3 diesel , i sapo ardhur nga Gjermanija, ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujtun, shum i pershtatshem per transport ,dhe shum komod ne vozitje, posedon KLIMA, ndrruesin e shpejtesive Automatik . Per qdo informatë ju lutem kontaktoni ne nr 044447297 gjithashtu edhe viber+37744447297

SHPALLJET TJERA