TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 11:27
Kjo shpallje është shikuar: 523 herë

Titulli : SHITJE

Çmimi : 650 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 902m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Përshkrimi : SHITEN TRI BANESA MATI1 DHE LAGJA E SPITALIT
DY BANESA NGA 90 M2,,NJI BANES 100 M2,,
CMIMI NGA 650 EU M2...MUND TE BISEDOHET PER CMIM
nr,kont,044250364

SHPALLJET TJERA