TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 18:29
Kjo shpallje është shikuar: 486 herë

Titulli : Kombi pegueot

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Kombi ose furgoni eshte ne gjendje te mir pune
2.8 turbo diesel
Dhe viti i prodhimit eshte 1994

Nr kontaktues:
049/191/433
044????????????????

SHPALLJET TJERA