TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.02.2016, Në orën: 23:38
Kjo shpallje është shikuar: 964 herë

Titulli : Renault megane 1.5

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240

Motori (kubik) : 1.5

Viti : 2006

Ekstra : Immobiliser

Përshkrimi

Shes reno megane esht ne gjendje te rregull teknike..
Esht elektronik 100% hidraulik.
Shes dhe bej ndrrim

SHPALLJET TJERA