TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.02.2016, Në orën: 10:36
Kjo shpallje është shikuar: 518 herë

Titulli : Samsung Tab 4 me kartel telefoni

Çmimi : 220 €

Kategoria : Tablet

Përshkrimi : Eshte 16 giga , e vetmja arsye qe po e shes eshte se e kam blere qe 6 muaj dhe si ka as 2 dite perdorim eshte teper i rujun , ka edhe vendin e karteles se telefonit dhe pranon cdo kartele si ipko , vale etj .
Mund te me kontaktoni ne viber , whatsapp +38649431068

SHPALLJET TJERA