TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.02.2016, Në orën: 12:03
Kjo shpallje është shikuar: 1265 herë

Titulli : Shes shtepin urgjent

Çmimi : 240,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 250m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 3

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shes shtepin 250 metra per 240 mi euro plus 2 ari oborr ne lagjen e spitalit, ne Mati 1, prishtine, ne katin I- ka salon me traoezari, kuzhine, banjo te mysafireve, dhome per rrobalarje dhe hekurosje, ka apartman per nje qift me dhome gjumi, dhome garderobe si dhe banjo personale, ne katin II- ka 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ka terras te madhe rrethore per 4 tavolina, ka 2 ari oborr ne dispozicion, ka bunar per ujitje, ka pisha e pem lloj-lloj, ka garazh dhe shpajz. kakojshi shume te mire dhe area shume e qete

SHPALLJET TJERA