TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.02.2016, Në orën: 17:18
Kjo shpallje është shikuar: 2302 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 TDI FULL EXTRA -03

Çmimi : 2,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Golf 4 1.9 tdi motorr i modelit te ri, viti i prodhimit 2003, klimatronik, karrika me nxemje, ulse recaro, cd changer , bordcomputer, tempomat, gjama elektronik 2 qelsa etj. Vetura eshte e posaardhur nga gjermania dhe ne gjendje shum te mire. PA DOGAN BK

SHPALLJET TJERA