TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 11:11
Kjo shpallje është shikuar: 423 herë

Titulli : Leshoj me Qira Katin e Pare te Shtepis me hyrje te veqant

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : komplet (kushte mesatare )

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Privat

Përshkrimi : Leshoj katin e pare te shtepis me hyrje te veqant e cila gjindet ne lagjen Arberia ish dragodan ne afersi te ambasades hungareze dhe amerikane ka ne dispozicion dhomen e ndejes fjetjes koridor kuzhin dhe banjo rrym uji ngrohje me radiatore (qendrore) WiFi 24 ore

SHPALLJET TJERA