TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 14:26
Kjo shpallje është shikuar: 1203 herë

Titulli : Audi A6

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes audi A6 2.5 TD (I) tkuqe Quatro viti i prodhimit 2001 vetura eshte ne gjendje tmir si ne kareseri po ashtu edhe ne trapa vetura posedon KLIM-ESP- 4x4 pashqyre me rrym gjamat me rrym dritat sienon karrikat me rrym fellne 16 coll te audin goma te dimrit shtopat me lleda modelit te ri kuk terheqse 6 shpejci si dhe venin per telefon ETJ mundesi ndrrimi per me shum na kontaktoni ne nr e tel 044 489 333 ose ne viber +37744489333 ju mirpresim

SHPALLJET TJERA