TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 17:44
Kjo shpallje është shikuar: 726 herë

Titulli : Belgian Malinois

Çmimi : 145 €

Kategoria : Qen

Përshkrimi : Shes klyshin 3 muajsh të racës Belgian Malinois.
Është 100% racë e pastër dhe shumë agresive. Në foto janë edhe prindërit e këlyshit. Qmimi i saj është 145 Euro. Për info tjera, ju lutem më kontaktoni në numrin e tel. 049 - 617 - 705
Mund të shkruani edhe në Viber.

SHPALLJET TJERA