Shes Mercedes C 200 Cdi - shitore.com

TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.02.2016, Në orën: 19:44
Kjo shpallje është shikuar: 361 herë

Titulli : Shes Mercedes C 200 Cdi

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 1995

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Airbags

Përshkrimi

Shes Mercedes C200 Cdi viti prodhimit 1995.Vetura eshte ne gjendje te rregullt eshte e ruajtur si jasht ashtu dhe brenda Vetura posedon abs ets airbag cd player mbyllje qendrore 4x goma te dimrit te reja dhe fellne etj. Vetura ka regjistrim edhe 7 muj.Nr kontaktues 044388032 ose viber +37744388032

SHPALLJET TJERA