TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 14:39
Kjo shpallje është shikuar: 632 herë

Titulli : Shes banesa ne top-hane ne prishtin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Pishinë, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Shes banesa ne Top-hane ne prishtin ne kati 3 katin 4 dhe ne katin 6 banesa jan me leje ndertimi me letra gjith qka ne regull

SHPALLJET TJERA