TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.02.2016, Në orën: 15:40
Kjo shpallje është shikuar: 899 herë

Titulli : Shes shtepine dhe 1.5 ha toke ne fshati Srecke KK Prizren

Çmimi : 90,000 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 15000m2

Përshkrimi : Shes shtepine ne fshatin Srecke KK Prizren ne siperfaqe 230 m2 dhe 27 troje tjera ne siperfaqe prej 1.5 hektar ,me infrastrukture komplete,cvend ideal per villa,pamje e mrekullueshme, perkthimi tek Noteri mbrenda dites.
Mund te bejme edhe kompenzim

SHPALLJET TJERA