TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 00:18
Kjo shpallje është shikuar: 660 herë

Titulli : Shes 6 biçikleta, të sapo ardhura nga Gjermania

Çmimi : 475 €

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Shes 6 Biçikleta të importuara nga Gjermania. Biçikletat janë në gjendje të shkëlqyer dhe me qmim super të volitshëm (475 Euro komplet). Shes edhe me copë.
Për info tjera, ju lutem më kontaktoni në numrin e tel. 049 - 617 - 705 ose në viber.
*Kush i merr krejt, ka qmim edhe më Special*

SHPALLJET TJERA