TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 12:38
Kjo shpallje është shikuar: 10533 herë

Titulli : AUDI A6 -98 qmimi fix:880 euro

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2400

Viti : 1998

Përshkrimi

SHES AUDI A6 1998 2.4 BENZIN E ARDHUR NGA ZVICRRA AUTOMATIK NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,KLIME,FELLNE,GOMA TE MIRA,INTERIER TE PASTER ETJ.QMIMI ESHTE:880 EURO FIX.TEL:045 804 239

SHPALLJET TJERA