TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 16:18
Kjo shpallje është shikuar: 402 herë

Titulli : Shes audi A3

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 153

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes Audi A3 e ardhur nga jashte me dogan ne gjendje Shume te mire 2011 kater gomat e reja me liber te servisit per qdo informacion kontakto ne 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069 ndrrim I mundshem

SHPALLJET TJERA