TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 11:04
Kjo shpallje është shikuar: 1344 herë

Titulli : Shesim Mobile me cmim t volitshem

Çmimi : 550 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shesim mobile ne dizajne ngjyra dhe modele t ndryshme po ashtu dhe me porosi. 3-3-2-1 cmimi 550 euro.

SHPALLJET TJERA