TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 12:09
Kjo shpallje është shikuar: 2258 herë

Titulli : Pollo 1.4 benzin e posa ardhur nga Zvicrra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

pollo 1.4 benzin viti 2007 ne mujin e 11 ne gkendje shum te mir dhe ekonomik posedon liber te servisit kilometrat me garancijon dy qelca servisin e madh te kryer me gjith rryp dhembezor gumat e reja per ma shum info ne tel


+377 44/422-866. 045/505-566

SHPALLJET TJERA