TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 17:24
Kjo shpallje është shikuar: 674 herë

Titulli : Jap Banesën me Qera

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 74m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : E Mobilaur

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesë 74m2 me qira në Lakrishte – PRIME Residence
Banesa gjendet në kompleksin PRIME Residence i cili gjendet në mes të lagjës Lakrishte dhe Pejton dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Banesa është e kyqur me ngrohje të qytetit – TERMOKOS, lift modert ka qasje të lehtë në qendër si dhe ka parking të mjaftueshëm.

SHPALLJET TJERA