TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 19:45
Kjo shpallje është shikuar: 319 herë

Titulli : Golf 2 Dizell 1.6

Çmimi : 1,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1985

Ekstra : ABS, Panorama

Përshkrimi

MAKINA ESHETE TERSOSHT NE GJENDJE TE RREGULLT
REGJISTRIM NJE VIT 17.02.2017 ESHTE 1.6 DIZELL
ME MAKINE VJEN DHE NJE MOTORR REZERVE 1.6 DIZELL
Nr Tele 049 66 10 55 / 044 196 359

SHPALLJET TJERA