TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 11:38
Kjo shpallje është shikuar: 902 herë

Titulli : VW Golf VI Trendline 1.6 TDI Bluemotion Tech i Doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 143,415

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2010

Përshkrimi

Golf VI Trendline 1.6 TDI Bluemotion
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF)
Viti i prodhimit: 2010
Kilometra të kaluara: 143.415 km te Garantuara me Liber servisi
- Ngjyra e hirit metalike
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio Navigacion me Touchscreen monitor
- Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para elektrik
- Bordkompjuter
- Start Stop sisem
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Pasqyre nën mbrojtëset e diellit

SHPALLJET TJERA