TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 11:36
Kjo shpallje është shikuar: 705 herë

Titulli : SPRINTER 313 CDI 16+1 ULESE, bejme Ndrrim me vetur

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shitet automjeti MERCEDES SPRINTER 313 CDI 16+1 ULESE, 3 DYER.
Automjeti eshte i ardhur nga Gjermania, regjistrimi i pare ne Kosove me 08.09.2014.
Gjendja PERFEKTE si nga ana teknike ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme.

SHPALLJET TJERA