TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 20:05
Kjo shpallje është shikuar: 1100 herë

Titulli : Shitet Shtepia ose leshohet me Qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re

Çmimi : 225,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 360m2

Dhoma Gjumi : 6

Banjo: 3

Mobilimi : po

Përshkrimi : Nga pronari shitet shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e re afer maxit rruges B dhe C autostradave, shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim. vend i mir per banim gjith ashtu esht e pershtatshme per ndonje veprimtari apo biznes apo me leshu me qera, ka pamje dhe qasje ne autostrade siq shihet ne foto, esht 2 - 3 min me vetur nga qendra e qytetit,
Shtepia shitet me gjith dokumentacionin e kompletuar perfshir edhe lejen e ndertimit, per leje kemi apliku me dokumentacion dhe na ka mbet vetem pagesen dhe me marr lejen.

Sa i perket pllaceve qe jan perball shtepis pronari i tokes ka apliku per ndertim te ult 3 katesh dhe akoma nuk ka leje nga komuna,sa i perket ndertimit te lart ajo nuk imagjinohet as nuk ka mundsi e as leje nga komuna... gjith ashtu rrugen e kan ne anen tjeter ka banesat, per keto qe i thash mund te shkon shlir ne komun ti vertetoni dhe verifikoni.

per info shtes Tel 044240419
Viber +37744240419

SHPALLJET TJERA