TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 13:02
Kjo shpallje është shikuar: 850 herë

Titulli : Shitet Banesa 113m2 Kati 5 E Kabashit Te Rethi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 113m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : E pa mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesa gjendet te rrethi ose te ish Ben-Af, eshte ne katin e 5 dhe posedon kete renditje te dhomave:

1. Sallon + kuzhine
2. 3 Dhoma te gjumit
3. 2 banjo dhe
4. 2 terasa (me pamje te mrekullueshme)

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat e telefonit: 044629096 +37744481897(Viber,WhatsApp)
Çmimi sipas marrëveshjes

SHPALLJET TJERA