TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 15:35
Kjo shpallje është shikuar: 1780 herë

Titulli : Smart For Four 1.3 Passion Automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Smart For Four

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2006

Përshkrimi

Smart For Four 1.3 Passion Automatik Viti 2006, 95 PS
Vetura eshte ne gjendje perfekte mekanike dhe vizuele te kaluara ka 66509 me liber te servisit dhe e garantuar per Kilimetra dhe gjendje perfekte.
E regjistruar ne RKS deri me 10.2016.

Opcionet – Klima, Senzora Shiu,DVD Player me dy TV mbrapa si dhe degjuset, USB Port, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike,Uleset lekur dhe shume e paster, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik,2 qelesa etj.

Cmimi :Me marrveshje..
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI

SHPALLJET TJERA