TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 17:57
Kjo shpallje është shikuar: 3155 herë

Titulli : VW Polo 1.9 tdi e po sa doganuar -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shes polo 1.9 tdi me dogan te pagune e po sa ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike dhe optike info : 044348251

SHPALLJET TJERA