TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.03.2016, Në orën: 18:04
Kjo shpallje është shikuar: 438 herë

Titulli : inkubator

Çmimi : 130 €

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : bejm punimin e inkubatorve ne menyr prefesionale
jan njeshtresor inkubatoret punohen sipas standarteve per inkubatora
jan gjysme automatik me nje levizje behet rrotullimi i vezve
kan izolim tejet cilsor per ruajtjen e temperatures dhe sidomos lagshtis
inkubatoret punohen vetem me porosi punojm nga 100vez deri ne 400vez
qmimi 1.30e per vez
per me shum kontakto
tel:044619253

SHPALLJET TJERA