TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 18:38
Kjo shpallje është shikuar: 2016 herë

Titulli : Ford focus 1.8 tdci 2003

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Focus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2003

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Ford Focus 1.8 TDCI ne gjendje te rregullt 74 KW 115 PS dhe shume i rujtum, me klime AC , ka regjistrim edhe 11 muaj deri ne janar 2017 me servis te kryer me liber FORD Autoservis, vetura nuk osht ne hipotek. Ka mbyllje elektronike(centrall) Pasyrat me levizje elektike Xhamat e pare mbyllje elektrike 4 goma te dimrit dhe 4 fellnat e veres. Rypin e motorit te ndrum - Continental Radio Original kualitet Dritat-(fara te modifikuara sport) Për me shumë informata thirni ne nr tel 044-364-402 ose (049-639-351-viber dhe whatsap)

SHPALLJET TJERA