TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 19:17
Kjo shpallje është shikuar: 569 herë

Titulli : Parcela Ne rrugen Gjilan -Ferizaj

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet Parcela Ne rrugen Gjilan -Ferizaj ndermjet Komunes Partesh Dhe Fshatit Budrik
Eshte Rreth rruges Kryesore
12 Ari rreth rruges eshte 28 metra Gjersi posedon dokumentat e rregullta perkthimi behet me 1 her.

SHPALLJET TJERA