TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 01:10
Kjo shpallje është shikuar: 23294 herë

Titulli : BMW 330xd Automatik facelift -03

Çmimi : 3,699 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

Bmw 330xd .automatik tiptronik facelift klimatronik shiber fellne goma treja led para mas xenona senzora. Karrikat lekur dhe me nxemje perde mbrapa abs esp.... sapo ardhur ne gjedje shum tmir prefekte

SHPALLJET TJERA