TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 01:17
Kjo shpallje është shikuar: 5171 herë

Titulli : VW Golf 2 dizel -90

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1990

Përshkrimi

Shes veturen Golf Sincro 1.9, dizel i thjeshte me nje vjet rexhistrim. Vetura eshte 4x4 dhe me nje gjendje te mire teknike. Per informata shtese kontakti ne nr: 044334053 ose viber +37744334053

SHPALLJET TJERA