TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 18:31
Kjo shpallje është shikuar: 451 herë

Titulli : Shitet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shitet Skuteri i markes FIRBEST FA, 50 kubik, viti prodhimit 2012.
2400 km te kaluara, me doganë dhe homologim, i çlajmruar.
Ka ni defekt te vogel, qe mund te rregullohet, shum i ruajtur nga ana e jashtme, asnje maske nuk e ka te demtuar.
Qmimi 170€

Info: 12345678

SHPALLJET TJERA