TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.03.2016, Në orën: 17:34
Kjo shpallje është shikuar: 1313 herë

Titulli : Peugeot 307 HDI 2.0 RKS

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 206,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet vetura Peugeot 307 HDI, 2.0 (diesel), manual, 2001, Vetura ka te nderruar rripin dhembezor, ka goma te reja M+S dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka shpenzime minimale. Ka regjistrim deri ne Maj 2016. Per me shume, mund te kontaktoni ne:
044-310 602
Viber: 0037744310602

SHPALLJET TJERA