TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:31
Kjo shpallje është shikuar: 6376 herë

Titulli : Mercedes E220 CDI i sapo ardhun ne gjendje prefekt

Çmimi : 5,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Mercedes E220 CDI 2003 i sapo ardhun ne gjendje shum te mir si mrenda ashtu dhe jasht esht me gjitha garancionet esht 1 pronar prei 2003 deri tani POSEDON Dy klima tronik para dhe mbrapa Senzor para mbrapa Telefonin orginal Goma te reja 2015 m+s Ksenon big ksenon

Tel 044273462 049445220

SHPALLJET TJERA