TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:33
Kjo shpallje është shikuar: 2684 herë

Titulli : BMW X5 3.5 Disell -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes veturen e tipit BMW X5,viti i prodhimit 2011 i sapo ardhur nga Amerika,ngjyr te hirit metalike,vetura eshte sistem amerikan dhe eshte full extra, i ka te kalura vetem 50 mile te amerikes,shum pak e vozitur .

Dogan nuk ka ,por mund te doganohet pa problem, edhe ndrrim nuk bej.

SHPALLJET TJERA