TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:51
Kjo shpallje është shikuar: 1652 herë

Titulli : Mercedes E klas 320 cdi -00 Avangard xeno navi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet vetura Mercedes E klas Viti i prodhimit 2000 320 Cdi Avangard model AutoMatik TipTronik Klimatronik Karikat me Ncemje Perde mbrapa Xhamat me rym para dhe mbrapa Navigacjon te Madh Tempomat Xenon drita Drita te mjegulles Komanda ne timon SRS Airbag Alofellna Shum i shtrengu pa sa ni.investim Regjstrim deri me 11.01.2017

SHPALLJET TJERA