TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.03.2016, Në orën: 15:05
Kjo shpallje është shikuar: 768 herë

Titulli : Urgjent shitet banesa 64 m2 e shtetit e mobiluar

Çmimi : 58,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 64m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : E mobikuar

Përshkrimi : shitet banesa me siperfaqe 64 m2 banesa gjendet te banesat e bardha 50m mbi xhami hyrja 17 kati 1 posedon: sallon ditor kuzhin 1 dhom gjumi 1 banjo shpajz 1 ballkon extra paisje: e renovuar tersisht uje 24H 2 air conditioner LG parking te mjaftushem ngrihje qendrore kalda elektrike etj. Banesa shitet me mobilje komplet ne baz te marrjveshjes edhe pa mobile. Qmimi 950 € m2 i diskutuar Pa mobile 900 € m2 i diskutuar per info kontakt 044 207 526 dhe 049 207 526 viber dokumentacion i rregullt ne emer timin personal.

SHPALLJET TJERA