TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.03.2016, Në orën: 17:02
Kjo shpallje është shikuar: 1117 herë

Titulli : ML 320 164 / Mercedes Benz

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 280

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Vetura eshte e regjistruar ne RKS:
- Qershor 2014
- Viti prodhimit 2005
- Regjistrimi pare 05/12/2005
- Vetura eshte ne gjendje te mire optike dhe teknike ( shih fotot)
- Ju lutem vetem bleres serioz.

SHPALLJET TJERA