TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 6.03.2016, Në orën: 21:08
Kjo shpallje është shikuar: 887 herë

Titulli : Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Komplet e mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit” në Prishtinë me sipërfaqe 60m2 në katin e tretë, banesa posedon edhe Bodrumin

Banesa është ekstra e mobiluar, ka Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, korridor dhe ballkon.

Përshkrimi i baneses:

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : “MATI 1” , banesat e “Linprojektit”
• Kati 3
• 60m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qëndrore me rrymë
• Bodrum


SHPALLJET TJERA