TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.03.2016, Në orën: 11:24
Kjo shpallje është shikuar: 2626 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 TDI 2003

Çmimi : 2,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Golf 4 1.9 tdi motorr i modelit te ri, viti i prodhimit 2003, klimatronik,esp, ans, ulse recaro, cd changer , bordcomputer, gjama elektronik 2 qelsa etj. Vetura eshte e posaardhur nga gjermania dhe ne gjendje shum te mire. PA DOGAN BK

SHPALLJET TJERA