TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 7.03.2016, Në orën: 14:29
Kjo shpallje është shikuar: 549 herë

Titulli : Jepet lokali me qira - Bregu i Diellit Prishtine - SBC

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 860m2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

Përshkrimi : Objekti në fjalë ndodhet në adresën Enver Maloku nr. 32 (afër Furra Qerimi 1), Bregu i Diellit, Prishtinë.

• Sipërfaqja totale është: 860 m2 dhe përbëhet prej:
1. Bodrumi me sipërfaqe 200 m2;
2. Përdhesa me sipërfaqe 330 m2;
3. Kati I pare me sipërfaqe 330 m2.

• Objetki mund të shfrytëzohet edhe me hyrje ndaras nga jasht për secilin kat apo edhe me lidhje nga mbrenda në secili kat.

* Rrymë 24h;
* Gjenerator;
* Ujë 24h;
* Parking të madh;
* Nxemje qëndrore;
* Alarm;
* Kamera vëzhguese;
* Sigurim;
* Reklam e madhe e gatshme para objektit;

* Objekti lëshohet me qera komplet ose ndaras secili kat *

Kontakti:

049 666 629;
049 244 445.

SHPALLJET TJERA